Een showroom of referentieproject bij u in de buurt.

Onze installateurs informeren u graag uitgebreid over onze producten en oplossingen. Bovendien maken ze na een gesprek een vrijblijvende offerte op maat, inclusief plaatsing.

Hier vindt u een overzicht van onze installateurs bij wie u toestellen kan gaan bekijken, in hun showroom of in een referentieproject. Contacteer ze voor een afspraak en ze maken met plezier tijd voor u vrij.

Is er geen installateur met een showroom of referentieproject bij u in de buurt, contacteer dan een van onze andere installateurs –ze geven u graag advies bij u thuis.

Antwerpen

Bedrijf Plaats Website   Showroom of referentie? ECOPARTNER
Danny Engelen 2460 Tielen +32 491 22 44 58 referentie ja
Installatiebedrijf van den Berg 2328 Hoogstraten www.vdberg.be showroom ja
Jan & Co 2220 Heist-op-den-Berg www.janenco.be referentie ja

 

Jan Van Dievel

2900 Schoten www.janvandievelenco.be referentie nee
YVH 2322 Minderhout www.yvesvh.be referentie nee

Limburg

Bedrijf Plaats Website   Showroom of referentie? ECOPARTNER
ECOSOL+ 3740 Bilzen www.ecosolplus.be showroom ja
Cevecom 3670 Wijshagen +32 11 79 27 92 referentie ja
Eddy Leyssen BVBA 3650 Dilsen Stokkem +32 89 75 33 35 referentie nee
Sani Klima BVBA 3960 Bree www.saniklima.be referentie nee
Yannick Opsteyn 3620 Neerharen www.yannickopsteyn.be referentie nee

Oost-Vlaanderen

Bedrijf Plaats Website   Showroom of referentie? ECOPARTNER
Danny Jacob bvba 9160 Lokeren www.dewarmtepompspecialist.be referentie ja
El-Veko 9800 Deinze +32 9 386 10 69 referentie ja
Blomme-Vanderswalm 9600 Ronse +32 55 21 14 14 referentie nee
Brian Van Goethem bvba 9160 Sint Pauwels +32 3 776 73 34 referentie nee
GDW Airco 9800 Deinze www.gdwairco.be referentie nee
SABI bvba 9940 Evergem +32 473 92 76 28 referentie nee

Vlaams-Brabant

Bedrijf Plaats Website   Showroom of referentie? ECOPARTNER
ELWA 3020 Veltem-Beisem www.elwa.be referentie ja
E-therm 1570 Galmaarden www.etherm.be referentie ja
Kristof & Co GCV 3272 Testelt +32 495 85 43 70 referentie nee
Silverans BVBA 1800 Vilvoorde www.silveransbvba.be referentie nee
Tom Van Pee 3040 Huldenberg www.tomvanpee.be referentie nee

West-Vlaanderen

Bedrijf Plaats Website   Showroom of referentie? ECOPARTNER
Innotech 8710 Wielsbeke www.innotech.be referentie
ja
K. Lamont Koeltechniek 8700 Tielt www.lamont-koeltechniek.be referentie
ja
Van Neste BVBA 8920 Langemark-Poelkapelle www.vanneste-ges.be referentie
ja
Zon en Aarde Technieken BVBA 8000 Brugge www.zonenaarde.be showroom ja
All Solar BVBA 8680 Koekelare www.allsolar.be referentie nee
DB elek 8820 Torhout www.dbelek.be referentie nee
Elektro De Brauwer 8570 Ingooigem www.debrauwer-elektro.be referentie nee
Elektro Rotsaert 8570 Anzegem www.elektro-rotsaert.be referentie nee